Juice Lubes Dirt Juice - Bike Cleaner

Ihned k odeslání (1 ks)
Kód: DJLN1
Značka: Juice Lubes
219 Kč –10 % 195 Kč
juice lubes dirt juice
219 Kč –10 %

Každý kdo jezdí  bude jednou muset kolo očistit. A to bude ten životní okamžik, kdy budete potřebovat Dirt Juice Bike Cleaner. Základní přípravek na povšechnou očistu kola. 

Je plně biologicky odbouratelný a voní po citrusech. Rychle odstraňuje a uvolňuje špínu z vašeho rámu i komponent, kolo pak stačí lehce omýt čistou vodou.

Pro doplňování Bike Cleaneru v rozprašovači doporučujeme Dirt Juice Super, což je 10x silnější koncentrát Bike Cleaneru. Dá se použít na silnější špínu, ale hlavně je určen pro naředění dalšího nového Bike Cleaneru  při ředění 1:10. Vypotřebujete-li v rozprašovači Bike Cleaner , jednoduše si namícháte další ze Super-u a ušetříte trochu peněz. 

 

Na řetěz, převody, řazení a ostatní "to úplně nejvíc špinavý" je určený Dirt Juice Boss.

 

Instrukce:                                                                                                           

  • Polijte kolo vodou. K tomu vám nejlépe poslouží hadice.
  • Nastříkejte nebo kartáčem naneste Bike Cleaner na kolo a nechte ho působit ne déle než 2 minuty, nejzaschlejší špínu ještě otřete kartáčem nebo houbou. Pokud preferujete čištění pěnou, nastříkejte sprej přímo na kartáč a pracujte s ním.
  • Omyjte čistou vodou.
  • Po umytí doporučujeme aplikovat JL69, abyste odstranili vlhkost z mechaniky, bowdenů a míst, kde voda není žádoucí.
  • A nakonec, když budete chtít, použijte už jen na rám  jeden z Frame Juice - ů,  pro sametový nebo lesklý vzhled vzhled.
  • Až všechno uschne, nakonec namažte řetěz, vidlici a tlumič.

 

 Pokud musíte použít wapku (tlakovou vodu), a my víme, že občas je to lákavé, pokuste se vyhnout citlivým místům, jako je střed, vidlice, tlumič, teleskop, náboje nebo brzdové obložení (to by nikdy nemělo být úzkostlivě čisté).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu