Plášt MTB Maxxis Assegai 27,5×2,50 WT EXO/TR

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 380860
Značka: Maxxis
1 355 Kč –34 % 890 Kč
Kategorie: MTB bike pláště
Šířka pláště: 2,50
Položka byla vyprodána…
Plášt MTB Maxxis Assegai 27,5×2,50 WT EXO/TR
1 355 Kč –34 %

Nový plášť pod názvem Assegai. Na vývoji nového dezénu spolupracoval dokonce aj Greg Minnaar, trojnásobný mistr světa, trojnásobný celkový vítěz světového poháru a legenda tohoto sportu.
"Mojí představou bylo navrhnout plášť, v kterým se promítnou ikonické dezény značky Maxxis," hovoří Greg Minnaar."Začal jsem v středně vzorky v kombinaci Minion DHF a Minion DHR II. Důvodem bylo, že DHF se dobře odvaluje a dává jistotu na tvrdém podkladě, zákrutách, mokrých kořenech a kamenech. DHR II přidal rychlost a agresivitu při brždění..
Krátce jsme přidali extra zuby, aby jsme získali lepší projev kolesa při zatížení a konzistentní pocit až k bočným výstupkách. Nemůžeme ani opomenout můj oblíbený plášť -High Roller. Spolu s odborníky z Maxxisu jsme vytvořili přepracované bočné výstupky, které mají velmi podobný charakteristiku jako originál. Ale s novou podporou se perfektně přiřezání zákrut na plochém podklade.
Nakonec jsem sebral výšku dezénu z Shorty. Tak jak jsou výstupky dobře podepřené může se dostatečně výška zakousnout do podkladu při suchých a prašných podmínkách."


- EXO - ochrana bočnic pláště proti prořezání a proražení
- Dual Compound - tvrdší středová směs (62a) zajišťuje nízký valivý odpor s pomalým opotřebením, zatím co měkčí směs  (57a) použitá na bocích nabízí výbornou boční tvarovatelnost a skvělou přilnavost pláště v zákrutách, či už při deští a nebo za sucha- WIDE TRAIL (WT) - tvar pláště je optimalizovaný pro použití na ráfek s vnitřní šířkou s vnitřní šířkou 30-35mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu