Odmašťovač Muc-Off X3 Dirty Chain Machine

Kód: 952
Značka: Muc-Off
1 025 Kč
Na objednání

díky 120 kontaktním bodům zajišťuje skutečně důkladné čištění do hloubky řetězových článků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Muc-Off X3 Dirty Chain Machine

  • rychle a snadno odstraňuje tuky a špínu
  • díky 120 kontaktním bodům zajišťuje skutečně důkladné čištění do hloubky řetězových článků
  • drsné čistící zuby a rotující kolečka s kartáčky pokrávají celou plochu řetězu a zajišťují jeho čištění skrz a do hloubky
  • mechanismus se po použití snadno čistí
  • pevná konstrukce zajišťuje jeho odolnost při použití
  • dvě oddělené nádoby, horní pro čistící prostředek a spodní pro od odpad, zajišťují, že na řetězové články Muc-Off X3 Dirty Chain Machinese dostává pouze nepoužitý čistící prostředek
  • čistící prostředek se z nádobky na řetěz dávkuje pomocí dávkovacího knoflíku
  • X3 Chain Machine je vhodný pro řetězy MTB, silničních, DH i cyklokrosových kol 
  • sada obsahuje 75ml Muc-Off Drivetrain Cleaner

Pouze efektivní způsob čištění řetězu dává smyl a vede k prodloužení jeho životnosti a pracovní účinnosti, tak že je třeba ho pravidelně čistit a mazat. X3 Chain Cleaning Device představuje zdaleka nejjednodušší způsob , jak řetěz vydrhnout a připravit ho k mazání.

Součástí sady je navíc 75ml balení Muc-Off Dirvetrain Cleaner. Tento přípravek můžete pomocí rozprašovače aplikovat přímo na řetěz nebo ho nalít do horní části nádobky čistícího mechanismu a dávkovat ho podle potřeby pomocí tlačítka pro aplikaci.
Tento systém zajišťuje, že aplikace přípravku Muc-Off Dirvetrain Cleaner je rychlá a snadno kontrolovatelná. Takto vytvořené spojení mezi X3 Chain Cleaning Device a Drivetrain Cleaner zajišťuje skutečnou sílu pro odstranění i té nejhorší špíny ze všech koutů řetězových článků a výsledkem jejich použití je skutečně precizní čistota.

Drsné čistící zuby a rotující kolečka s kartáčky, které představují 120 kontaktních bodů, pokrývají celou plochu řetězu a zajišťují jeho čištění skrz a do hloubky. Přebytek špinavé kapaliny je odváděn do druhé níže uložené nádobky a je tak odváděna již od čištěného řetězu (na rozdíl od ostatních podobných mechanismů, které tak čištěný řetěz znečišťují). Muc-Off Muc-Off Dirvetrain Cleaner je plně biologicky odbouratelný produkt, tak že  případě, pokud jste k mazání řetezu použili i plně biologicky odbouratelné mazivo, může být zcela bezpečně likvidován jeho vylitím do kanalizace.

 

Muc-Off X3 Dirty Chain Machine

Doplňkové parametry

Kategorie: Odmašťovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: