Plášť Maxxis Minion DHF 26x2,3 EXO TR

 
 
Dostupnost Ihned k odeslání (1 ks)
849 Kč    
Kód produktu 11236
Značka Maxxis
Kategorie MTB bike pláště
 

Sjezdový MTB plášť na kolo MAXXIS Minion byl navržen evropským týmem vývojářů závodních komponent Maxxis-MSC pro potřeby závodníků DH v rámci série Světového poháru UCI. Legenda mezi plášti, standard, podle kterého se ostatní pláště porovnávají. Minion DHF používá zešikmené výstupky snižující valivý odpor s vyfrézovanými drážkami pro zvýšení počtu kontaktních hran, které zajišťují lepší kontrolu v přímém směru a přesné zatáčení. V závislosti na podmínkách trati lze plášť použít vpředu i vzadu nebo vpředu v kombinaci s DHR. Minion DHF má stejný vzorek jako na DH pláštích, ale v lehčím jednovrstvém kordu pláště.

 

Rozměr patka tpi směs technologie
26x2,30 skládací 60 dual Exo protection / TR
27,5x2,30 skládací 60 dual
Exo protection / TR
27,5x2,30 skládací 120 dual DoubleDown / TR
29x2,30 skládací 60 dual Exo protection / TR

 

Technologie:


tr_icon

Bezdušové pláště přinášejí jezdci mnoho výhod. Vyšší trakci díky množnosti foukat plášť na nižší tlak, nižší valivý odpor oproti plášti s duší a nižší pravěpodobnost defektu. Pláště s technologií Tubeless Ready mají podobné výhody jako s technologií UST, ale s daleko nižší hmotností.

Tmely do bezdušových plášťů mohou být použity pouze u tpu Tuneless Road, Tubula a Tubeless Ready. Použití tmelů u ostatních plášťů porušuje pravidla záruky.


 

exo_lg

EXO

Přidaná vrstva extrémně odolného materiálu proti prodření a proříznutí pláště. Tato hustá pletenina je také flexibilní a zaručuje, že celkový jízdní projevpláště zůstane bez omezení. Exo ochranu vyberte pro kamenité traily, kde je vysoká pravděpodobnost proříznutí boku pláště.


 

dd_lg

DOUBLE DOWN

DoubleDouwn (DD) je dalším krokem k evoluci pláštů s duálním kordem pro enduro a závody. Dvě vrstvy kordu se 120TPI jsou posíleny butylovou výztuhou boku a přinášejí tak podporu a ochranu sjezdového pláště s celkově nižší hmotností.


 

Směsi :

Nejdůležitější část pláště je materiál, ze kterého je vyrobený. Díky Mnoha možnostem mohou inženýři zcela změnit chování pláštů, které ale mají stejný vzorek

SINGLE Jedna směs dezénu optimalizovaný pro dlouhou životnost a výkon.

DUAL     Dvě směsi použité na dezénu přinášejí nízký valivý odpor a nyvýšenou přilnavost při zatáčení.

SUPER TACKY Speciální směs pro vysokou trakci a pomalé odskakování

 

Šířka pláště 2,35

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: